Klient indywidualny

Skontaktuj się z nami

Wybierz temat z listy:

Rozwiązania dla klienta indywidualnego

Finanse dla klienta indywidualnego to istotny aspekt życia, szczególnie jeśli chodzi o kwestie związane z zaciąganiem zobowiązań finansowych. Realizacja marzeń, zakup mieszkania czy budowa domu to tylko niektóre sytuacje, kiedy potrzebny jest zastrzyk gotówki w postaci kredytu hipotecznego czy gotówkowego.

Ważny jest także odpowiednio dobrany pakiet ubezpieczeń, który powinien być dopasowany do Twojej indywidualnej sytuacji i stylu życia.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje finanse osobiste są w dobrych rękach, warto skorzystać ze wsparcia Ekspertów finansowych Credipass. Ich wiedza i doświadczenie zapewnią Ci pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań, spośród ofert kredytowych dostępnych w bankach czy innych instytucjach finansowych.

Zyskaj profesjonalną i bezpieczną obsługę, dzięki czemu unikniesz błędów i wybierzesz dla siebie najkorzystniejszą opcję. Oszczędzisz czas, bo wszystkie informacje uzyskasz w jednym miejscu.

Skorzystaj z naszych usług już dziś!

A może jesteś zainteresowany innymi usługami?

Sprawdź co jeszcze oferujemy

Domy, mieszkania, działki wszystko w jednym miejscu

Rynek wtórny
i pierwotny

Znajdziemy Ci mieszkanie!

Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru nieruchomości dostępne jest we współpracy z Metrohouse, największą siecią biur nieruchomości w Polsce.

Leasing samochodów i maszyn rolniczych w Credipass

Wynajem
samochodów

Twoja wygoda!

Potrzebujesz pojazdu? Sprawdź na czym polega długoterminowy najem samochodu. Znajdź dla siebie najlepsze auto!

Klient indywidualny - Credipass - kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia

Budowa
domów

Z nami to proste!

Zrealizuj marzenie o własnym domu razem z nami. Kompleksowa obsługa – od wsparcia w znalezieniu działki, projekcie i budowie, po uzyskanie kredytu.

Poradnik finansowy

Wszystko, co musisz wiedzieć o produktach dla klientów indywidualnych