O nas

Kim jesteśmy?

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy jedną z czołowych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Należymy do międzynarodowego holdingu, Grupy Duna House Nyrt. – spółki notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Budapeszcie w segmencie Prime. Nasza marka jest obecna także na rynkach włoskim i węgierskim.

Jako Credipass Polska S.A. jesteśmy nowym podmiotem w Grupie. Wcześniej działalność związana z pośrednictwem finansowym prowadzona była w ramach Metrohouse, spółki zajmującej się pośrednictwem nieruchomościowym w Grupie Duna House w Polsce, pod szyldem Gold Finance, a później Credipass Sp. z o.o. W ramach Credipass Polska realizujemy strategię rozwoju naszej działalności z obszaru pośrednictwa finansowego, korzystając z dotychczasowych doświadczeń i kompetencji.

Świadczymy rzetelne i profesjonalne pośrednictwo w doborze produktów finansowych – kredytów oraz ubezpieczeń dla klientów indywidualnych, a także rozwiązań dla biznesu skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zaproponowane przez naszych Ekspertów finansowych rozwiązania dopasowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Jesteśmy członkiem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego oraz Związku Przedsiębiorstw Finansowych.

Zarząd firmy

O nas - Credipass - kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia

Tomasz Przyrowski

Prezes Zarządu Credipass Polska S.A

O nas - Credipass - kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia

Marta Żółkowska

Członek Zarządu Credipass Polska S.A​