Faktoring

Faktoring - Credipass - kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia

Przyspiesz rozwój swojej firmy

Zwiększ płynność finansową

Faktoring to świetna alternatywa kredytu! To także bezpieczeństwo Twoich pieniędzy: weryfikowanie kontrahentów, monitoring i ewentualna windykacja należności, a także możliwość ubezpieczenia transakcji.

Faktoring skierowany jest do:
  • wszystkich firm rozliczających się z odroczonym terminem płatności,
  • mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, bez względu na staż, rodzaj formy prawnej oraz prowadzonej księgowości,
  • podmiotów z praktycznie każdej branży, bez względu na charakter działalności (handel, produkcja, usługi),
  • firm sprzedających swoje produkty czy usługi w kraju, ale i za granicą,
  • podmiotów nieposiadających zdolności kredytowej (krótki staż działalności, słabe wyniki finansowe),
  • firm z zaległościami wobec Urzędu Skarbowego czy ZUS-u.


Faktoringiem szybko poprawisz płynność finansową swojej firmy. Decyzja o finansowaniu wydawana jest zaledwie w ciągu kilku dni, a koszty są porównywalne z ceną kredytu firmowego.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?

Nasi Eksperci są do Twojej dyspozycji

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym Ekspertem finansowym, który skutecznie i profesjonalnie wytłumaczy korzyści płynące z faktoringu oraz przeprowadzi Cię przez proces jego wdrożenia. Możesz spotkać się z nami w jednej z naszych placówek, zlokalizowanych na terenie całej Polski lub umówić się na spotkanie on-line. Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy, aby uzgodnić dogodny dla Ciebie termin spotkania

Faktoring - Credipass - kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia

Opiekun produktu Ekspert finansowy

Grzegorz Zawistowski

Dyrektor Sprzedaży Produktów Biznesowych

Ekspert w zakresie bankowości małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych.

Swoje doświadczenie zdobywał podczas kilkunastoletniej pracy dla największych krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych.

Specjalizuje się w strukturyzowaniu i sprzedaży produktów kredytowych oraz faktoringowych, pomagając firmom znaleźć optymalne rozwiązania finansowe.

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź naszą bazę pytań i odpowiedzi

Z faktoringu wierzytelnościowego mogą skorzystać firmy sprzedające towary bądź usługi z odroczonym terminem płatności. Z faktoringu zakupowego natomiast firmy, które chcą uregulować swoje płatności wobec dostawców.
Finansowanie to świetnie sprawdza się w mikro, małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach, bez względu na staż podmiotu, rodzaj formy prawnej oraz prowadzonej księgowości.

Akceptowane są niemal wszystkie branże, wykluczając te najbardziej wrażliwe, np. handel bronią, hazard czy seksbiznes, bez względu na charakter działalności: handel, produkcja, usługi.

Tak, finansowane mogą być należności od kontrahentów zagranicznych z UE, w wyjątkowych sytuacjach również spoza obszaru UE.

Przy faktoringu wierzytelnościowym firma nie musi mieć zdolności kredytowej, przy faktoringu zakupowym podmiot powinien mieć zdolność do spłaty zobowiązań.

Firma, która chce korzystać z faktoringu, może mieć zaległości publicznoprawne.

Poradnik finansowy

Wszystko, co musisz wiedzieć o faktoringu

Szukasz innych rozwiązań?

Sprawdź, w czym jeszcze nasi Eksperci mogą ci pomóc