Kredyty dla firm

Kredyty dla firm i przedsiębiorców w Credipass

Finansowanie Twojego biznesu

Środki na rozwój firmy

Kredyt dla przedsiębiorców to bardzo popularne narzędzie służące do zwiększenia dynamiki rozwoju Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz dodatkowego kapitału, to może być dla Ciebie to dobre rozwiązanie. Możesz otrzymać kredyt na inwestycje, rozwój działalności, zakup sprzętu lub maszyny, a także na sfinansowanie bieżących wydatków firmy.

Na rynku istnieje wiele banków i firm pożyczkowych, które oferują wiele rozwiązań finansowych dla Twojego biznesu. Dobór właściwego partnera i odpowiedniej formy finansowania to zadanie dla naszego Eksperta finansowego, który zgodnie z Twoimi potrzebami wskaże właściwe rozwiązanie.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?

Nasi Eksperci są do Twojej dyspozycji

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym Ekspertem finansowym, który skutecznie i profesjonalnie przeprowadzi Cię przez proces uzyskania kredytu firmowego. Możesz spotkać się z nami w jednej z naszych placówek, zlokalizowanych na terenie całej Polski lub umówić się na spotkanie on-line. Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy, aby uzgodnić dogodny dla Ciebie termin spotkania

Kredyty dla firm - Credipass - kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia

Opiekun produktu Ekspert finansowy

Piotr Oczkowski

Dyrektor Sprzedaży Produktów Biznesowych

Dyrektor sprzedaży produktów biznesowych. Od przeszło 15-stu lat doradza przedsiębiorcom. Jego szeroka wiedza merytoryczna i profesjonalna obsługa wsparła rozwój setek firm w Polsce.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu, zarządzaniu oddziałami bankowymi, a także zespołami ekspertów kredytowych na terenie całego kraju. Współpracował z przedsiębiorcami z wielu branż, dzięki czemu wspiera właścicieli firm na każdym etapie ich rozwoju. Cieszy się dużą renomą wśród klientów ze względu na zaangażowanie w znajdowaniu najlepszych rozwiązań dla nich. W czasach pandemii stworzył i wprowadził w Credipass program wsparcia przedsiębiorców z wykorzystaniem dofinansowań unijnych, rządowych i samorządowych, dzięki którym wielu właścicieli firm przetrwało trudny czas. Buduje zespoły najlepszych ekspertów finansowych w bankach i instytucjach finansowych, szkoli i wspiera w rozwoju kompetencji.

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź naszą bazę pytań i odpowiedzi

Środki pochodzące z kredytu dla firmy mogą zostać przeznaczone na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa (kredyt obrotowy, linia kredytowa, limit kredytowy), na cele inwestycyjne (np. zakup maszyn i urządzeń, środków transportu, nieruchomości, udziałów w innych firmach lub całych przedsiębiorstw, budowę obiektów komercyjnych). Kredyty mogą być również przeznaczone na refinansowanie podobnych zobowiązań firmy.

Tak. Obecne możliwości i formy finansowania pozwalają na uzyskanie pożyczki, która pomoże uregulować zaległości i poprawić wizerunek przedsiębiorcy.

Czas oczekiwania na przyznanie kredytu dla firmy zależy od wielu czynników, takich jak ilość dokumentów do sprawdzenia, analizy sytuacji finansowej firmy oraz wielkość kredytu. Zazwyczaj proces ten trwa od kilku dni do nawet kilku tygodni.

Niezbędne dokumenty wymagane przy wniosku o kredyt dla firm mogą się różnić w zależności od instytucji finansowej, w której ubiegamy się o środki. Zazwyczaj banki wymagają przedstawienia dokumentów potwierdzających sytuację finansową firmy, takich jak bilans, rachunek zysków i strat, PIT-36 lub PIT-37, a także plan biznesowy.

Koszt takiego kredytu zależy od wielu czynników, m.in. wysokość kwoty kredytu, okresu, na jaki jest zaciągany. Dodatkowo należy liczyć się z opłatami, takimi jak prowizja czy opłata za wcześniejszą spłatę kredytu. W naszej ofercie jednak znajdują się rozwiązania wielu instytucji finansowych. Możemy więc znaleźć dla Ciebie najkorzystniejszy kredyt.

Obecnie można znaleźć oferty bez zabezpieczeń. Wszystko jednak zależy od indywidualnej sytuacji Twojej firmy. Banki mogą wymagać zabezpieczenia kredytu w postaci hipoteki, poręczenia czy zastawu.

Poradnik finansowy

Wszystko co musisz wiedzieć o kredytach firmowych

Szukasz innych rozwiązań?

Sprawdź, w czym jeszcze nasi Eksperci mogą ci pomóc