Credipass w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Poradnik finansowy

Autor artykułu

Credipass Polska

Eksperci Finansowi

Udostępnij ten artykuł:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Email

Miło nam poinformować, że od 8 grudnia 2022 roku Credipass stał się członkiem prestiżowego Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, organizacji skupiającej najważniejsze firmy z sektora finansowego.

Cieszymy się z przystąpienia do największego stowarzyszenia branży finansowej w Polsce. Członkostwo w związku to dla nas doskonała okazja, aby jeszcze mocniej działać na rzecz sektora finansowego, a także do wymiany i dzielenia się doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami z pozostałymi członkami związku. Co dla nas równie istotne związek działa na rzecz edukacji finansowej i odpowiedzialnego podejścia do zarządzania swoimi finansami, co wpisuje się w przyjęty przez nas model działania. Z kolei dla klientów przynależność Credipass do związku oznacza kolejny dowód, na to, że eksperci działający w ramach marki należą do grupy podmiotów o zweryfikowanej jakości standardów etycznych.  – mówi Tomasz Przyrowski, Prezes Zarządu Credipass.

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, działający od przeszło 20 lat, to blisko sto instytucji rynku finansowego w Polsce, m.in. banki, fintech-y, pośrednicy finansowi, instytucje pożyczkowe czy  zarządzające wierzytelnościami. Organizacja jest aktywna na wielu polach: działa na rzecz rozwoju rynku finansowego, podnoszenia standardów etycznych, uczestniczy jako partner społeczny w procesach legislacyjnych, polskich i europejskich. Jest członkiem Rady Rozwoju Rynku Finansowego oraz EUROFINAS – European Federation of Finance House Associations.

Credipass w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce - Credipass - kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia