Ekspert finansowy

Katarzyna Tykarska

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, ubezpieczenia, kredyty dla firm, leasing

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Katarzyna Tykarska

Ekspert Finansowy

Obszar działania: Elbląg, Trójmiasto

Adres: ul. Garbary 24-25B, 82-300 Elbląg

Jestem doświadczonym ekspertem finansowym z 12-letnim stażem, specjalizującym się w kredytach hipotecznych, kredytach gotówkowych, kredytach dla firm oraz ubezpieczeniach. Dzięki mojej szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, pomagam klientom znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

– Doświadczenie i Ekspertyza: Ponad dekada pracy w branży finansowej gwarantuje, że jestem na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami na rynku.

– Indywidualne Podejście: Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy, dlatego oferuję spersonalizowane doradztwo, które pomoże osiągnąć Twoje cele finansowe.

– Kompleksowe Usługi: Oferuję pełne wsparcie w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, dla firm oraz ubezpieczeń, co pozwala na kompleksowe zarządzanie Twoimi finansami w jednym miejscu.

– Profesjonalizm i Zaufanie: Moja reputacja opiera się na rzetelności, transparentności oraz pełnym zaangażowaniu w każdą sprawę. Zapraszam do kontaktu, abyśmy wspólnie mogli znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe dla Ciebie i Twojej firmy! 

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną