Ekspert finansowy

Ewelina Szlachta

Ekspert Roku 2023

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyty dla firm, leasing

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Ewelina Szlachta

Ekspert finansowy

Obszar działania: Kraków

Adres: ul. Krakusa 11, 30-535 Kraków

Ekspert finansowy Ewelina Szlachta

Na rynku finansowym pracuję nieprzerwanie od 2007 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w biurze maklerskim oraz w działach finansowych kilku wiodących przedsiębiorstw. Od 2011 roku filarem mojej działalności jest branża kredytowa. Wieloletnia współpraca z Klientami pozwoliła mi na zdobycie praktycznej i eksperckiej wiedzy w zakresie finansowania inwestycji osobistych, mieszkaniowych oraz wspierania rozwoju przedsiębiorstw. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, kredytach dla firm i leasingach. O jakości mojej pracy i wysokim poziomie obsługi Klientów świadczy przyznanie mi tytułu Eksperta Roku 2023 oraz Lead Master 2023.

Jestem fachowcem stale szukającym najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych i inwestycyjnych. Współpracuje z ponad 20 bankami i instytucjami finansowymi oraz wieloma firmami leasingowymi. Współpraca ze mną jest całkowicie bezpłatna przez cały proces kredytowy, a więc od momentu pierwszych konsultacji po realizację przedsięwzięcia. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie koncentrując się na jego planach i potrzebach. Po przeprowadzeniu rzetelnej analizy przedstawiam realne w danej sprawie możliwości kredytowania. Moja wiedza i doświadczenie są niezwykle przydatne również podczas skutecznego negocjowania dogodnych warunków umowy. Niezmiennie wysoka jakość świadczonych przeze mnie usług to oszczędność czasu, a przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa finansów moich Klientów. 

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną