Ekspert finansowy

Edyta Liberda-Łowicka

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, nieruchomości

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Edyta Liberda-Łowicka

Ekspert finansowy

Obszar działania: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Adres: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 22 /2, 10-112 Olsztyn

Ekspert finansowy Edyta Liberda-Łowicka

Moje pasje dodają mi energii do codziennej pracy i inspirują do ciągłego rozwoju zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Jestem zawsze otwarta na nowe wyzwania i możliwości, gotowa na podjęcie kolejnych kroków w swojej karierze zawodowej. Jako Ekspert finansowy stawiam na profesjonalizm, zaufanie i długofalowe relacje z klientami, co przekłada się na satysfakcję zarówno moją, jak i osób, którym pomagam w realizacji ich celów finansowych. Posiadam ponad 18-letnie doświadczenie w branży finansów i pośrednictwa finansowego, specjalizując się głównie w obszarze kredytów hipotecznych. Karierę rozpocząłem jako Specjalista ds. kredytów hipotecznych w Banku Millennium, a następnie pracowałem jako Team Leader w Polbanku oraz Kierownik Zespołu w Banku Pocztowym.

Obecnie jestem współwłaścicielem Międzynarodowego Biura Nieruchomości, gdzie jestem aktywnym Agentem Nieruchomości. Dodatkowo rozwijam się jako przyszły Rzeczoznawca Majątkowy poprzez praktyki w tym obszarze. W mojej pracy kieruję się zasadami profesjonalizmu, etyki i wysokimi standardami obsługi klienta. Moje podejście do zadań jest analityczne, a moi klienci doceniają moją determinację i empatyczne podejście. Po godzinach lubię spędzać czas z rodziną – jestem żoną i mamą dwóch cudownych dziewczynek. Interesuję się gotowaniem, podróżami, czytaniem książek i zdobywaniem nowych doświadczeń.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną