Ekspert finansowy

Dariusz Byliński

Ekspert Roku 2023

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, ubezpieczenia, kredyty dla firm, leasing

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Dariusz Byliński

Ekspert Finansowy

Obszar działania: Płock, Sierpc, Lipno, Włocławek, Kutno, Rypin, Brodnica, Toruń,Warszawa, Łódź

Adres: ul. 11 Listopada 1 lok.4, 09-402 Płock

Ekspert Finansowy Dariusz Byliński Płock

Jestem profesjonalnym ekspertem finansowym specjalizującym się w kredytach hipotecznych, kredytach konsumenckich, kredytach firmowych, leasingach, oraz ubezpieczeniach na życie. Z rynkiem finansowym związany jestem od ponad czternastu lat. Moje doświadczenie zawodowe poparte jest licznymi sukcesami, a wśród nich min. pięciokrotne zdobycie tytułu EKSPERTA ROKU w klasyfikacji ogólnopolskiej jednej z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Zadowolenie i rekomendacje od moich klientów świadczą o tym, że biegle poruszam się w świecie kredytów, oraz ubezpieczeń i dają gwarancję, że przygotowane przeze mnie rozwiązania będą idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Cenię sobie swobodę i niezależność w działaniu, co w połączeniu z sumiennością i ciągłym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych pozwala mi dopasować moje starania do sytuacji osób które się do mnie zgłaszają. Z wykształcenia jestem księgowym. Uzyskałem Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Być może stąd też nie obce mi są takie cechy charakteru jak skrupulatność i dbałość o szczegóły. Na co dzień porównuję dynamicznie zmieniające się regulacje i oferty ponad 20 stabilnych i liczących się na rynku banków, towarzystw ubezpieczeń, oraz innych instytucji finansowych. Nie kryją one przede mną żadnych tajemnic, choć zdaję sobie sprawę, że dla osób nie związanych na co dzień z rynkiem finansowym, coraz bardziej skomplikowany system i wymogi bankowe, sprawiają, że samodzielne uzyskanie kredytu na korzystnych warunkach jest bardzo trudne i czasochłonne. Stąd też osoby starające się o kredyt przeprowadzam przez gąszcz niezbędnej dokumentacji, prowadzę negocjacje z bankami, doprowadzając do wyboru optymalnego dla nich rozwiązania. Staram się, aby praca którą wykonuję i jej efekty były szyte na miarę potrzeb i możliwości moich klientów, zarówno kredytowych jak i ubezpieczeniowych. Wynik naszych wspólnych starań z klientem, ma być zawsze spersonalizowany, z jednej strony dający szansę klientom realizacji ich założonych celów, nierzadko również marzeń, a z drugiej strony zapewniający im bezpieczeństwo w nieprzewidzianych okolicznościach.

Myślę, że niewątpliwym atutem współpracy ze mną, jest brak kosztów i fakt, że każdy kontakt, każdy telefon, każde spotkanie z klientem, traktuję indywidualnie i zabiegam o to by było w jakimś sensie unikalne poprzez otwartość w tych kontaktach, przejrzystość działań, oraz zminimalizowanie formalności. Czerpię ogromną satysfakcję z tego, że pomagam moim Klientom urzeczywistniać ich marzenia. Cieszę się ich szczęściem i perspektywami jakie się im ukazują dzięki moim staraniom. Prywatnie moje największe szczęście to rodzina. Jestem spełnionym mężem i ojcem dwóch córek. Posiadam również dwa psy, które uzupełniają naszą rodzinną gromadkę. W wolnej chwili lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Interesuję się motoryzacją, sportem, podróżami i nowinkami technicznymi. Zapraszam do współpracy

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną