Ekspert finansowy

Bożena Piwcewicz

W czym się specjalizuję:

kredyt gotówkowy, ubezpieczenia, kredyty dla firm, leasing, faktoring, finansowanie deweloperów

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Bożena Piwcewicz

Dyrektor Regionu

Obszar działania: Gdańsk

Adres: ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa

Bożena Piwcewicz

W branży finansowej pracuję od 1998 roku. Karierę zawodową rozpoczęłam od pracy w placówce bankowej, by następnie awansować na stanowisko Dyrektorki Oddziału. Pracowałam m.in. dla Polbanku, Kredyt Banku i Idea Banku. Od 8 lat związana jestem z branżą pośrednictwa finansowego. Mam doświadczenie w budowaniu od podstaw struktur sieci sprzedaży i efektywnym zarządzaniu podległymi zespołami.
W pracy lubię czuć PASJĘ do tego, co robię, więc potrzebuję warunków do tego, aby ta PASJA nie wygasła. Prywatnie lubię wypady z rodziną i przyjaciółmi na biwak w ulubione miejsca na Mazurach, podróże, uprawę kwiatów w ogrodzie i wieczorne spacery ze swoim shih tzu.

Buduję Region Sieci Własnej i Partnerskiej z najlepszych Menadżerów i Ekspertów Finansowych na terenie województw:

 • pomorskiego, 
 • warmińsko-mazurskiego, 
 • podlaskiego, 
 • kujawsko-pomorskiego, 
 • mazowieckiego.

Chętnie umówię się na spotkanie, żeby zbadać możliwość biznesowej współpracy i dopasować model umowy B2B do potrzeb i oczekiwań obu stron.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną