Ekspert finansowy

Aleksandra Dworakowska

Ekspert Roku 2023

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, ubezpieczenia, kredyty dla firm, leasing

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Aleksandra Dworakowska

Ekspert Finansowy, Dyrektor Oddziału

Obszar działania: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Pruszcz Gdański, województwo pomorskie

Adres: al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

lub Plac Kaszubski 8/108 81-350 Gdynia

Ekspert finansowy Aleksandra Dworakowska

Zapraszam Cię do rozpoczęcia współpracy ze mną. Jestem ekspertem finansowym, który pomoże Ci zrozumieć świat finansów w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych, dla firm, leasingów, ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń nieruchomości, ubezpieczeń na podróż itp.

Z rynkiem pośrednictwa finansowego jestem związana od 18 lat. Swoją karierę zaczynałam jako ekspert w jednej z największych firm pośrednictwa na rynku. Pomogłam już ponad 1000 klientom zrealizować ich marzenia posiadania własnej nieruchomości, samochodu czy też odbycia podróży dookoła świata. W życiu zawodowym i prywatnym kieruję się maksymą, którą inspirował się Steve Jobs czyli “Jedynym sposobem na wykonanie wspaniałej pracy jest kochać to, co robisz”. Jestem zawsze otwarta na nowe wyzwania i poszukiwanie możliwości pokonania każdej przeszkody.

Klienci cenią mnie za skuteczność w działaniu i pomoc na każdym etapie procesu kredytowego, zaczynając od wybrania nieruchomości, a kończąc na uruchomieniu kredytu oraz za dostępność i chęć niesienia pomocy po zrealizowaniu zakupu. Moja pasja to jazda konna w terenie. Kocham również dalekie podróże i uwielbiam spędzać wolny czas na czytaniu książek.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną