Ekspert finansowy

Marcin Kwiatkowski

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Marcin Kwiatkowski

Ekspert Finansowy

Obszar działania: Płock, Włocławek

Adres: ul. 11 Listopada 1, lok. 4, 09-400 Płock

Jestem Ekspertem finansowym z kilkunastoletnim stażem. Swoje pierwsze kroki w roli eksperta stawiałem w 2006 r. gdy reprezentowałem jedną z ogólnopolskich sieci eksperckich, następnie przez kilka lat pracowałem w bankach, by powrócić do pracy na rynku pośredników finansowych. Będąc ekspertem finansowym, zajmowałem się także obsługą klientów zainteresowanych nabyciem mieszkań na rynku pierwotnym, jako specjalista ds. sprzedaży w płockiej firmie Amabud sp. z o.o. Połączenie pracy eksperta finansowego i specjalisty ds. sprzedaży mieszkań było świetnym rozwiązaniem dla klientów chcących kupić lokal  i sfinansować swój zakup kredytem hipotecznym. Klienci mogli w biurze dewelopera poznać dostępne oferty, sprawdzić zdolność kredytową, otrzymać pomoc w gromadzeniu dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku kredytowego. Dla mnie było to doskonałym doświadczeniem, pozwalającym na osobisty rozwój w branży nieruchomościowej. Moi klienci mogą poczuć się w pełni „zaopiekowani” od pierwszego spotkania do dnia sfinalizowania transakcji, jednocześnie nie uciekam od pytań „posprzedażowych”.

Poza pracą, będąc szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek lubię spędzać czas ze swoimi „dziewczynami”, a jak potrzebuję wyciszenia, to… biegam w okolicznym lesie. Bieganie daje mi pozytywny „zastrzyk energi” do działania na polu zawodowym, co przekłada się na udane finalizacje transakcji z moimi klientami.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną