Ekspert finansowy

Tomasz Klein

W czym się specjalizuję:

kredyty dla firm, leasing, faktoring, finansowanie deweloperów, inne

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Tomasz Klein

Ekspert finansowy

Obszar działania: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Rumia, Reda, Puck, Wejherowo, Pomorze, cała Polska

Adres: ul. Świętojańska 43/43, 81-391 Gdynia

Ekspert finansowy Tomasz Klein

Z rynkiem pośrednictwa finansowego związany jestem od 25 lat. Moje doświadczenie zawodowe zdobyłem dzięki aktywnej pracy na stanowiskach doradczych, kierowniczych, menadżerskich. Zajmowałem się zarządzaniem i bezpośrednią obsługą wierzytelności, windykacją należności, restrukturyzacją zadłużeń, jak również bezpośrednią sprzedażą usług i produktów finansowych, czym zajmuję się do dziś.

Jako Ekspert Finansowy w Credipass Polska S.A. oferuję pomoc w pozyskiwaniu szerokiego finansowania, tj. od kredytów gotówkowych, hipotecznych dla klientów indywidualnych, po produkty wspierające biznes, takie jak kredyty firmowe (inwestycyjne, obrotowe), leasing (na sfinansowanie środków trwałych, urządzeń biurowych, floty aut, czy też maszyn produkcyjnych), faktoring (na poprawę płynności finansowej), a także konsolidacja kredytów czy otwarta linia kredytowa (do wykorzystania w dowolnym dla siebie czasie), oraz inne formy finansowania.

I właśnie w tych ostatnich produktach dla biznesu specjalizuję się w szczególności zapewniając swoim klientom pełen profesjonalizm, skuteczność i sprawność działania, podmiotowe podejście do każdego klienta, a to wszystko oparte na wspomnianym wyżej wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

Niezależnie od powyższego, pomagam także klientom zadłużonym i zapętlonym we własnych kredytach, pożyczkach itp. poprzez wykorzystanie skutecznych i sprawdzonych sposobów na restrukturyzację ich finansów.

Skontaktuj się ze mną, a na pewno znajdę dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe z ofert kilkunastu banków, oraz innych instytucji finansowych, z którymi współpracuję, a które skrojone będą optymalnie dla Twoich indywidualnych, jak i biznesowych potrzeb Twojej firmy.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną