Ekspert finansowy

Robert Czerwiński

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, ubezpieczenia, kredyty dla firm, leasing, faktoring, finansowanie deweloperów, nieruchomości

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Robert Czerwiński

Dyrektor Sprzedaży

Obszar działania: Cała Polska, głównie Gdańsk i Warszawa

Adres: Al. Niepodległości 82,

Robert Czerwiński

Od 2007 roku dyrektor sprzedaży i wiceprezes firmy pośrednictwa finansowego Alex T. Great. Pierwsze szlify w zarządzaniu zespołem zdobył w G’S Marketing Ltd (Wielka Brytania), gdzie przez cztery lata pełnił funkcję managera produkcji. Wiedzę na temat finansów i bankowości zdobył w GE Money Bank, pracując w działach zatwierdzeń kredytów, monitoringu i sprzedaży. Współtwórca idei, profilu i konstrukcji Alex T. Great Finanse i Nieruchomości, kreator polityki sprzedażowej tej firmy.

Od 2020 roku jako dyrektor sprzedaży w Credipass odpowiada m.in. za ścisłą współpracę z instytucjami finansowymi, partnerami biznesowymi, budowę systemów motywacyjnych i struktury sprzedażowe. Propagator działań etycznych w świecie finansów. Jego przesłanie dla ekspertów finansowych brzmi: „Im mniej liczysz na pieniądze klientów, a bardziej skupiasz się na uczciwym rozwiazywaniu ich problemów, tym szybciej przyjadą do Ciebie pieniądze”.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną