Ekspert finansowy

Łukasz Szczepański

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyty dla firm, finansowanie deweloperów, nieruchomości

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Łukasz Szczepański

Ekspert Finanoswy

Obszar działania: Łódź, Zgierz, Skierniewice

Adres: al. Piłsudskiego 115 lok. U2, 92-332 Łódź

Łukasz Szczepański

Jestem doświadczonym ekspertem finansowym specjalizującym się w szerokim zakresie usług kredytowych oraz nieruchomości. Moja pasja do świadczenia kompleksowych rozwiązań finansowych i bogate doświadczenie na rynku sprawiają, że jestem gotów sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów. Przez osiem lat działalności zawodowej, miałem zaszczyt obsłużyć ponad 500 klientów, pomagając im w zdobyciu idealnych kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych czy też w inwestycjach deweloperskich.

Moja wiedza i umiejętności pozwalają mi na skuteczne pośrednictwo oraz znalezienie optymalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dysponuję szeroką wiedzą na temat rynku nieruchomości, co pozwala mi nie tylko na pośrednictwo kredytowe, ale także na pomaganie klientom w znalezieniu wymarzonych nieruchomości. Moim celem jest zawsze znalezienie najkorzystniejszych ofert i zapewnienie kompleksowej obsługi od pierwszego kroku, aż po finalizację transakcji.

Jeśli szukasz eksperta, który ma na uwadze Twoje najlepsze interesy, jestem do Twojej dyspozycji. Zachęcam do kontaktu, bym mógł Cię poznać i pomóc w osiągnięciu Twoich finansowych celów oraz marzeń związanych z nieruchomościami. Działam z pełnym profesjonalizmem i pasją, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną