Ekspert finansowy

Justyna Bielecka

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyty dla firm, leasing, faktoring, nieruchomości

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Justyna Bielecka

Ekspert Finansowy

Obszar działania: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański, Tczew, Rumia, Reda, Wejherowo, cała Polska

Adres: ul. Warszawska 96, 80-180 Gdańsk

Ekspert Finansowy Justyna Bielecka

Cyfry mówią same za siebie! Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym ponad 10 letnie doświadczenie w branży pośrednictwa finansowego, a także ponad 5 letnie doświadczenie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Więc jeśli szukasz dopasowanego specjalnie dla Ciebie rozwiązania z zakresu kredytu hipotecznego, gotówkowego, firmowego, dobrze trafiłeś! Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, przeprowadzę bezpiecznie przez każdą transakcję, wytłumaczę w przystępny sposób niejednokrotnie zawiłe procedury kredytowe.

Dzięki mnie, nie tylko sprawdzisz swoją zdolność kredytową planując zakup nieruchomości, ale również zoptymalizujesz swoje obecne zobowiązania. Gwarantuję Ci profesjonalną obsługę nie tylko z zakresu kredytów, ale ze mną przejdziesz również proces związany z kupnem lub sprzedaży Twojej nieruchomości. A może jedno i drugie? Gwarantuję Ci również skuteczny kontakt ze mną, zaangażowanie, elastyczność, a wszystko to w miłej atmosferze! Ale nie samą pracą człowiek żyje 🙂 – prywatnie lubię czytać książki, jeździć rowerem z moją rodziną i spacerować z psem.

Zapraszam Cię do kontaktu i umówienia się na spotkanie! 

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną