Ekspert finansowy

Emilia Ambroziak

W czym się specjalizuję:

kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyty dla firm, leasing, pożyczki unijne

Media społecznościowe

Znajdziesz mnie tutaj:

Kim jesteśmy?

Europejscy Eksperci finansowi

Eksperci finansowi Credipass – niezawodni partnerzy w drodze do spełnienia Twoich potrzeb w zakresie finansów!

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji dotyczących Twoich finansów. Jako doświadczeni Eksperci finansowi zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania pierwszego mieszkania, potrzebujesz środków na remont, czy planujesz rozszerzenie swojego biznesu, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w realizacji tych celów.

W naszej ofercie znajdziesz:


Skorzystaj z bezpłatnych usług Ekspertów finansowych Credipass!

O mnie

Zapraszam do współpracy

Emilia Ambroziak

Ekspert ds. Finansów Osobistych

Obszar działania: Siedlce, Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Mińsk Mazowiecki

Adres: Wojskowa 16, 08-110 Siedlce

Ekspert finansowy Emilia Ambroziak

Z branżą pośrednictwa finansowego związana jestem od 2011roku. Wtedy to, jeszcze jako ekspert finansowy firmy Gold Finance, uczyłam się pod okiem wielu specjalistów, struktury i celowości kredytu hipotecznego. Lata doświadczenia pozwoliły mi na to, abym śmiało mogła mówić o kredytach hipotecznych jako swojej specjalizacji. W mojej pracy kieruję się zawsze dobrem klienta oraz dopasowaniem oferty do jego potrzeb, wymagań i możliwości.

Na bieżąco nadzoruję proces kredytowy i dokładam wszelkich starań aby był on dla klienta jasny, rzetelny i mało stresujący. Moi klienci cenią mnie za profesjonalizm, trafność w wyborze finansowania oraz stały kontakt zarówno w trakcie procesu jak i po jego zakończeniu. W wolnych chwilach nałogowo czytam literaturę kryminalną, reportażu i psychologiczną. Uwielbiam jazdę na rowerze i skoki na trampolinach.

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Sprawnie przejdziemy przez proces uzyskania kredytu

 • Umów się ze mną na bezpłatne spotkanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić dogodny termin.
 • Na pierwszym spotkaniu sprawdzę, jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Muszę więc poznać Twoją sytuację finansową. Dowiesz się, czy bank zaakceptuje dany dochód i jak potraktuje Twoje obecne zobowiązania. Będziemy rozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach kredytowych. Podpowiem także, jak można wpływać na zdolność kredytową i scoring kredytowy, tak aby zwiększyć możliwą do otrzymania kwotę kredytu i szansę na uzyskanie finansowania.
 • Przygotuję najkorzystniejsze oferty dla Ciebie do porównania – masz dostępne propozycję spośród instytucji finansowych, z którymi współpracujemy (14 banków). Dowiesz się, ile wyniesie comiesięczna rata kredytu oraz jakie inne warunki i koszty zawiera dana oferta banku.
 • Przekażę Ci pełną listę dokumentów niezbędną do otrzymania kredytu. Podpowiem, gdzie możesz je uzyskać. W zależności od celu kredytu formalności mogą się różnić.
 • Wstępnie wypełnię wnioski kredytowe, które uzupełnimy podczas spotkania. Zazwyczaj składamy wnioski do 3 banków równocześnie.
 • Po podpisaniu wniosków przekaże je do banku. Bank może poprosić, w zależności od sytuacji, o dodatkowe dokumenty.
 • Kiedy banki wydadzą decyzje kredytowe, wspólnie omówimy ich warunki – zaproponowaną kwotę kredytu, oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia, produkty dodatkowe, opłaty okołokredytowe.
 • Wyjaśnię także zapisy umowy kredytowej, tak aby były dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Wskażę Ci różnice, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.
 • Na tym etapie możemy także przedyskutować z bankiem wybrane zapisy umowy.
 • Umówię Cię na podpisanie umowy kredytowej i będę do Twojej dyspozycji w trakcie kompletowania warunków do uruchomienia kredytu.
 • Mam nadzieję, że moja pomoc w uzyskaniu kredytu będzie początkiem wieloletniej współpracy ;)

Skontaktuj się ze mną